خدمات

/خدمات
خدمات 2018-05-05T15:50:27+00:00

خدمات ما

شرکت خانه هوشمند کاارس با بهرمندی از مهندسین با تجربه در زمینه هوشمند سازی ساختمان آماده همکاری با پروژه های ساختمانی در زمینه مشاوره و طراحی سیستم های هوشمند مطابق با نیازهای کافرمایان محترم می باشد.

با توجه به کمبود منابع انرژی در جهان لزوم مدیریت و کنترل ساختمـان به نحوی که انـرژی کمتر و بهینه تر مصرف شـود، با ارائه راهـکارهای هوشمند سازی ساختمان امکان پذیر است.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی در کلیه امروز زندگی امروزه دسترسی راحت به کلیه سیستم های پیرامون امری طبیعی می باشد که با استفاده از تجهیزات هوشمند سازی ساختمان می توان این ویژگی را برای شما فراهم بیاوریم.

استاندارد باز با ۲۵ سال سابقه توسعه یافته بوسیله انجمن استاندارد سازی اروپا ،ساخته شده بر پایه ارتباط ساده ، عملی و اصولی بین وسایل الکتریکی ، يکي از اصلی ترین استانداردهاي مورد استفاده در هوشمند سازی ساختمان با انواع کاربري ، ارتباط بسیار ساده تجهيزات کنترلی از طریق کابل ، پشتیبانی از سیستم های مختلف کنترلی (روشنایی ، سرمايش و گرمايش ، امنيتی و … تولید تجهیزات سازگار با آن در بیش از ۱۱۴ شرکت معتبر

کنترل کلیه نقاط روشنایی، کنترل کلیه هواسازها، کنترل نور نما، کنترل و مانیتورینگ موتورخانه و چیلر و برج خنک کن،کنترل ورود و خروج،کنترل و مانیتورینگ پمپ های فاضلاب ، کنترل و آبیاری محیط سبز.

شرکت خانه هوشمند کاررس با استفاده از نیروهای فنی مجرب برای رفع نیاز اجرای زیر ساخت پروژه های هوشمند توانسته راحتی را برای کارفرمایان عزیز برای هر چه بهتر انجام شدن بحث هوشمند سازی ساختمان فراهم بیاورد و این امتیاز قابل توجه نسبت به سایر همکاران می باشد.

با افتخار بیش از

0

پروژه را با موفقیت به اتمام رسانده ایم.

هوشمند سازی ویلاها

یکی از مشکلاتی که همیشه صاحبان ویلا با آن در ارتباط هستند، فاصله زیاد بین محل زندگی آن‌ها و ویلای آن‌ها می‌باشد. این فاصله باعث می‌شود مشکلاتی می‌شود که در زیر برخی از آن‌ها بیان‌شده است.

اطلاعات بیشتر

هوشمندسازی واحد مسکونی

یک راه کار مناسب به منظور افزایش آسایش برای ساکنین واحد های مسکونی هوشمند سازی می باشد. این سیستم به کاربر این امکان را می دهد که به راحتی کلیه سیستم های برقی موجود را کنترل نماید.

اطلاعات بیشتر

هوشمندسازی پارکینگ

در پارکینگ هوشمند با به کارگیری امکانات پیشرفته و هوشمند از جمله راهنمایی پارک خودروها و وجود حسگرهای تشخیص خودرو نظم بیشتر همراه با آسایش ،امنیت و رفاه برای کاربران عزیز فراهم آمده است.

اطلاعات بیشتر