در حال بارگذاری...

هوشمندسازی ساختمان اداری

/هوشمندسازی ساختمان اداری
هوشمندسازی ساختمان اداری 2018-05-03T19:56:49+00:00

هوشمندسازی اتاق های اداری

در اتاقهای کنفرانس و اتاقهای مدیران استفاده از تعداد مناسبی خطوط دیمر باعث ایجاد سطح خوبی از آرامش و زیبایی می گردد.بکارگیری ریموت کنترل فعال نمودن سناریو های مختلف روشنایی را در مواقع مناسب ، بسیار آسان می نماید .استفاده از کلیدهای هوشمند و ریموت کنترل در اتاق مدیران که معمولا دارای سیستم های مختلفی مثل روشنایی ، کنترل پرده و صوت و سناریو هایی مثل ملاقات ، مطالعه ، رایانه و استراحت است توصیه می گردد .

هوشمندسازی مشاعات اداری

در راهروها و راه پله ها و معابر ، استفاده از سنسورهای حرکتی جهت کنترل روشنایی توصیه می شود . این سنسورها با قدرت دید ۱۸۰ درجه به راحتی از تردد افراد در اتاق ها ، راهروها و راه پله ها مطلع شده و لامپها را روشن می کنند . قدرت دید آن ها بسته به لنز انتخابی بین ۸ تا ۱۲ متر است و به همین علت برای نصب در راهروها و راه پله ها نیز مناسب است

هوشمندسازی سالن کنفرانس

در اتاق های کنفرانس که کاربری های مختلفی دارند نصب نمایشگر هوشمند بسیار مفید است .سناریوهای کنترلی با این وسیله به راحتی قابل تعریف و بکارگیری می باشند . برای مثال سناریوهایی مثل برگزاری جلسات ، پذیرایی ،نمایش اسلاید و فیلم و مانند آن به راحتی تعریف شده و مورد استفاده قرار می گیرند . امکان کنترل روشنایی ، تهویه مطبوع ، پرده ها و مانند آن به وسیله ریموت کنترل به راحتی و بدون وقفه میسر است . در برگزاری جلسات که کنترل روشنایی ، صوت و وسایل صوتی و تصویری ضرورت دارد ، استفاده از این وسیله کار را آسان خواهد نمود .فراخوانی سناریوهای مختلف از پیش تعیین شده بسته به کاربری فضا از جمله خصوصیات این وسیله است .