کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری

/, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی/کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری

کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری

از دیگر امکانات سیستم های هوشمند می توان به کنترل سیستم صوتی و تصویری اشاره کرد این ویژگی که مورد استقبال کاربران قرار می گیرد این امکان را می دهد که از تمام نقاط محیط سیستم صوتی را کنترل و همزمان سناریوهای مختلف را اجرا کرد از دیگر ویژگی های این سیستم نداشتن محدودیت برای کنترل دستگاه های مختلف می باشد

با در اختيار داشتن پنل لمسي و یا به کمک ريموت كنترل سیستم هوشمند می توان تمامی دستگاه های صوتی و تصویری مانند تلويزيون، ويدیو، رسيور ماهواره و… را به صورت کامل و از هرنقطه از ساختمان تحت كنترل قرار داد. در سیستم هوشمند، موسیقی در تمام قسمت ها و مناطق مختلف ساختمان قابل شنیدن است. در واقع اینگونه به نظر می رسد که هر کدام از قسمت های خانه (نظیر پذیرایی، اتاق خواب، لابی، آشپزخانه و…)، دارای یک سیستم پخش موسیقی مجزا و مربوط به خود هستند. حال آنکه این پردازنده مرکزی سیستم هوشمند است که موسیقی را به صورت مستقل و با توجه به سلیقه کاربر پخش می نماید.

برخی از امکانات و قابلیت های سیستم صوتی خانه هوشمند عبارتند از :

۱-استفاده از سیستم ها صوتی و تصویری با تمامی برند های موجود

۲-اجرای همزمان سناریوهای نورپردازی با موزیک

۳-حذف تمامی کنترل ها و یکپارچه سازی تمامی آنها بر روی موبایل یا تبلت

از ویژگی های سیستم هوشمند فراهم ساختن راحتی کار با سیستم های الکتریکی و مکانیکی پیرامون محیط زندگی هر فرد که تمامی این عوامل این راحتی را برای کاربر فراهم می سازد.

توضیحات :
هوشمند سازی ساختمان امری جدا نشدنی در یک ساختمان می باشد از ویژگی های هوشمندسازی ساختمان می توان به موارد ذکر شده ( هوشمندسازي ساختمان / روشنایی ، هوشمند سازي ساختمان / گرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / سرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / پرده برقی ، هوشمند سازی ساختمان / سیستم حفاظتی ، هوشمند سازی ساختمان / کنترل از راه دور ، هوشمندسازی ساختمان / نظارت ) اشاره نمود شرکت خانه هوشمند کاررس با به کارگیری برترین برندهای هوشمند سازی توانسته نیازهای کارفرمایان عزیز را در این بحث هوشمندسازی بر آورده نماید، کارفرمایان عزیز برای برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و بررسی قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان از طریق بخش فروشگاه آنلاین خانه هوشمند کاررس اقدام کنند.

توسط | 2018-07-18T06:32:15+00:00 18 th جولای 2018|دسته بندی ها: خلاقیت, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی|برچسب ها: , , , |دیدگاه‌ها برای کنترل هوشمند سیستم صوتی و تصویری بسته هستند

درباره نویسنده: