هوشمند سازی ساختمان برکر

/, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی/هوشمند سازی ساختمان برکر

هوشمند سازی ساختمان برکر

شرکت فنی و مهندسی خانه هوشمند کاررس با بهره مندی از بهترین برندهای هوشمند سازی ساختمان برند برکر را به کارفرمایان عزیز پیشنهاد می کند تا علاوه بر کیفیت فوق العاده بالا از تنوع محصول و متمایز بودن نسبت به برندهای دیگر برخوردار باشند شزکت خانه هوشمند کاررس به عنوان نماینده شرکت برکر تا کنون توانسته این برند را به نحواحسن به کاربران سیستم هوشمند ارائه نماید.

شرکت Berker درسال ۱۹۱۹ در کشور آلمان شروع به فعالیت نمود و تا به حال محصولات متنوعی در حوزه تاسیسات برق تولید نموده است . این شرکت که یکی از پیشتازان هوشمند سازی ساختمان تحت پروتکل KNX نیز می باشد در این زمینه تجهیزاتی چون رله ، دیمر ، کلید های هوشمند ، سنسور و … را تولید می نماید . جوایز متعدد دریافتی این کمپانی که تضمینی بر کیفیت محصولات آن است در کنار طراحی کلاسیک و منحصر به فرد موجب شده است تا جزئی از برندهای محبوب در حوزه هوشمند سازی ساختمان به شمار آید.

توضیحات :
هوشمند سازی ساختمان امری جدا نشدنی در یک ساختمان می باشد از ویژگی های هوشمندسازی ساختمان می توان به موارد ذکر شده ( هوشمندسازي ساختمان / روشنایی ، هوشمند سازي ساختمان / گرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / سرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / پرده برقی ، هوشمند سازی ساختمان / سیستم حفاظتی ، هوشمند سازی ساختمان / کنترل از راه دور ، هوشمندسازی ساختمان / نظارت ) اشاره نمود شرکت خانه هوشمند کاررس با به کارگیری برترین برندهای هوشمند سازی توانسته نیازهای کارفرمایان عزیز را در این بحث هوشمندسازی بر آورده نماید، کارفرمایان عزیز برای برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و بررسی قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان از طریق بخش فروشگاه آنلاین خانه هوشمند کاررس اقدام کنند.

توسط | 2018-11-18T07:59:53+00:00 24 th جولای 2018|دسته بندی ها: خلاقیت, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی|برچسب ها: , , |دیدگاه‌ها برای هوشمند سازی ساختمان برکر بسته هستند

درباره نویسنده: