مزایای سیستم هوشمند BMS

/, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی/مزایای سیستم هوشمند BMS

مزایای سیستم هوشمند BMS

سیستم مدیریت یکپارچه هوشمند ساختمان با بکارگیری از آخرین تکنولوژی ها به دنبال این است که شرایطی ایده آل، همراه با مصرف بهینه انرژی در ساختمان ها پدید آورد. این سیستم ضمن کنترل قسمت های مختلف ساختمان و ایجاد شرایط محیطی مناسب با ارائه سرویس های همزمان، سبب بهینه سازی مصرف انرژی، سطح کارایی و بهره وری سیستم ها و امکانات موجود در ساختمان می شود. کنترل و دسترسی به سیستم با استفاده از نرم افزارهای مربوطه از هر نقطه در داخل ساختمان و خارج از آن از طریق اینترنت مقدور می باشد.

اهداف سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

هدف اصلی به کارگیری BMS در ساختمانها بهره گیری از مزایای اقتصادی و کاهش مصرف انرژی و ایجاد فضای امن و آرام در آنهاست.

مزایا و نتایج BMS عبارتند از:

 1. ایجاد محیطی مطلوب برای افراد حاضر در ساختمان
  ۲٫ استفاده بهینه از تجهیزات و افزایش عمر مفید آنها
  ۳٫ ارائه سیستم کنترلی با قابلیت برنامه ریزی زمانی عملکرد
  ۴٫ کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیرات
  ۵٫ بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی
  ۶٫ عدم نیاز به پیمانکار دائمی ساختمان
  ۷٫ امکان مانیتورینگ و کنترل تمامی نقاط تحت کنترل از طریق یک PC ، موبایل یا اینترنت
  ۸٫ با توجه به یکپارچه سازی مدیریت تأسیسات و سیستمهای مختلف در ساختمان، تمام تجهیزات بصورت هماهنگ کارکرده و امکان تداخل و بروز مشکلات ناشی از عدم هماهنگی از بین می رود.
  ۹٫ امکان گرفتن گزارش های آماری از تمامی تجهیزات و عملکرد آنها به منظور بهینه سازی مصرف و عملکرد

توضیحات :
هوشمند سازی ساختمان امری جدا نشدنی در یک ساختمان می باشد از ویژگی های هوشمندسازی ساختمان می توان به موارد ذکر شده ( هوشمندسازي ساختمان / روشنایی ، هوشمند سازي ساختمان / گرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / سرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / پرده برقی ، هوشمند سازی ساختمان / سیستم حفاظتی ، هوشمند سازی ساختمان / کنترل از راه دور ، هوشمندسازی ساختمان / نظارت ) اشاره نمود شرکت خانه هوشمند کاررس با به کارگیری برترین برندهای هوشمند سازی توانسته نیازهای کارفرمایان عزیز را در این بحث هوشمندسازی بر آورده نماید، کارفرمایان عزیز برای برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و بررسی قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان از طریق بخش فروشگاه آنلاین خانه هوشمند کاررس اقدام کنند.

توسط | 2018-11-13T09:07:26+00:00 23 rd جولای 2018|دسته بندی ها: خلاقیت, طراحی, هوشمند سازی, هوشمندسازی|برچسب ها: , , , |دیدگاه‌ها برای مزایای سیستم هوشمند BMS بسته هستند

درباره نویسنده: