دزدگیر هوشمند

دزدگیر هوشمند

یکی از ویژگی های خانه هوشمند کنترل سیستم ها امنیتی شامل ( دزدگیر منازل و امکان ) است

از مهمترین امکانات سیستم دزدگیر هوشمند یکپارچه شدن این سیستم با دیگر تجهیزات هوشمند موجود در ساختمان می باشد

در سیستم اعلام سرقت هوشمند می توان چندین منطقه  تعریف نمود و هر منطقه را بصورت جداگانه کنترل و مدیریت نمود و در صورت ورود سارق به ساختمان می توان به راحتی محل حضورش در ساختمان هوشمند را تشخیص داد .

سیستم امنیتی هوشمند قابلیت تعریف و تنظیم به شکل های مختلف با توجه به نظر کارفرما و نوع کاربری ساختمان دارد .

به عنوان مثال:در یک خانه هوشمند می توان با توجه به سناریو های از پیش تعریف شده بسته به حضور و عدم حضور سنسور های دزدگیر قسمت های مختلف ساختمان را کنترل نمود

تعریف نمود که در هر مدل برنامه ریزی خاص خودش تعریف می شود و بسته به نیاز در هر زمان همان مدل را فعال می کنید.

در سناریوی تنها در منزل فقط مگنت های جلوی درب ورودی و پنجره یا اتاق های خاص فعال می شود و زمانی کاربرد دارد که به عنوان مثال خانم خانه در منزل تنها می باشد.

در سناریوی خواب فقط سنسورهای مربوط به درب ورودی فعال می شود و دیگر سنسورها غیر فعال می باشند و در سناریوی مسافرت تمامی سنسورها فعال شده و سیستم دزدگیر هوشمند بصورت کامل فعال می گردد .

امکانات دزدگیر هوشمند

۱-دارای سناریوی شبیه ساز حضور

۲- امکان تلفیق با دیگر تجهیزات هوشمند

۳-ارسال پیامک (اس ام اس) به صورت هوشمند

۴-اجرای سیستم صوت هوشمند باپیغام ضبط شده کارفرما مخصوص ورود غیر مجاز

۵-امکان تعریف زون های مختلف و کنترل و مدیریت هر زون بصورت مجزا

سناریوی شبیه ساز حضور

در دزدگیر هوشمند می توان سناریویی تعریف نمود که پس از خروج ساکنین از منزل با فشردن تنها یک کلید، این سناریو فعال شده و بصورت کاملا هوشمند سیستم های هوشمند ساختمان را در زمان های خاص فعال یا غیرفعال کند تا کسی به عدم حضور ساکنین پی نبرد.

دیگر حسن سیستم هوشمند لینک شدن این سیستم با تمامی دزدگیر های موجود در بازار وابسته به نیاز کاربر می باشد

توضیحات :
هوشمند سازی ساختمان امری جدا نشدنی در یک ساختمان می باشد از ویژگی های هوشمندسازی ساختمان می توان به موارد ذکر شده ( هوشمندسازي ساختمان / روشنایی ، هوشمند سازي ساختمان / گرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / سرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / پرده برقی ، هوشمند سازی ساختمان / سیستم حفاظتی ، هوشمند سازی ساختمان / کنترل از راه دور ، هوشمندسازی ساختمان / نظارت ) اشاره نمود شرکت خانه هوشمند کاررس با به کارگیری برترین برندهای هوشمند سازی توانسته نیازهای کارفرمایان عزیز را در این بحث هوشمندسازی بر آورده نماید، کارفرمایان عزیز برای برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و بررسی قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان از طریق بخش فروشگاه آنلاین خانه هوشمند کاررس اقدام کنند.

توسط | 2018-06-26T16:26:47+00:00 26 th ژوئن 2018|دسته بندی ها: هوشمند سازی, هوشمندسازی|برچسب ها: , , |دیدگاه‌ها برای دزدگیر هوشمند بسته هستند

درباره نویسنده: