هوشمندسازی برند هگر

/هوشمندسازی برند هگر
هوشمندسازی برند هگر 2018-11-10T08:40:26+00:00

هگر در سال ۱۹۵۵ در  آلمان تاسیس شد. این گروه امروزه یک تامین کننده پیشرو در زمینه راه حل ها و خدمات برای تاسیسات برق در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی است. طیف وسیعی از راه حل ها و خدمات آن از توزیع انرژی به اتصال و کنترل روشنایی و اتوماسیون ساختمان گسترش می یابد.

گروه هگر به عنوان یک شرکت مستقل و متعلق به خانواده و مستقر در آلمان، یکی از رهبران نوآوری صنعت است. ۱۱،۴۰۰ کارمند، گردش مالی ۱،۹ میلیارد یورو را تولید می کنند. قطعات و برنامه های کاربردی در ۲۵ منطقه در سراسر جهان تولید می شود و مشتریان بیش از ۱۳۶ کشور در سراسر جهان به آنها اعتماد دارند.
در انگلستان، هگر دارای یک تیم تحقیق و توسعه و منابع جهانی برای رفع نیازهای بازار است. این کارخانه توسط کارخانه انگلستان با ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۱۵ و آزمایشی ASTA شناخته شده به BS EN ISO / IEC 17025: 2005 تأیید شده است که این اطمینان حاصل می کند که محصولات و راه حل ها با تمام استانداردهای مربوطه مطابقت دارند. سایت انگلستان دارای ISO 45001: 2018، ISO14001: 2015 و جایزه سرمایه گذاران در افراد نقره ای است.

طراحی و راه حل های مشاوره ای با مشتریان هگر دارای چشم انداز برای به دست آوردن ارزش برای زندگی مردم و ساختمان های خود را از طریق راه حل های هوشمند، بهره وری و صرفه جویی در انرژی و خدمات می باشد.

شرکت خانه هوشمند کاررس به عنوان نماینده برند برکر (هگر) در ایران توانسته تقاضای مشتریان عزیز را در حوزه هوشمند سازی ساختمان برآورده سازد و پروژه های بسیاری را توسط این برند تجهیز و تحویل نماید و از رضایت مندی بالایی نسبت به این برند از مشتریان عزیز کسب نماید برند برکر (هگر) به عنوان مطرح ترین برند هوشمند سازی ساختمان تحت استاندارد جهانی KNX  در جهان شناخته شده و از لحاظ کیفیت و ظاهر رتبه برتری نسبت به سایر برندها را به خود اختصاص دهد تنوع محولات برکر بسیار متفاوت و گسترده می باشد و نیازهای تمامی مشتریان با سلیقه های متفاوت را برآورده می سازد