هوشمندسازی۲

/هوشمندسازی۲
هوشمندسازی۲ 2018-05-01T11:17:37+00:00

هوشمندسازی  ویـلا

یکی از چند ویژگی مهم هوشمندسازی ویلا کنترل ویلا از خارج از محیط و تحت نظر داشتن تمامی محیط های ویلا می باشد که امروزه این امر بسیار مورد استفاده قرار گرفته تا از صدمات ناشی از عدم حضور در محیط جلوگیری شود.

توضیحات بیشتر

هوشمندسازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان در واحدهای مسکونی علاوه بر راحتی در کنترل کلیه تجهیزات برقی از یکسو ، از سوی دیگر در کاهش مصرف انرژی نقش به سزایی دارد که به این علت امروزه هوشمند سازی در واحدهای مسکونی بسیار فراگیر شده است.

توضیحات بیشتر

هوشمندسازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان در واحدهای مسکونی علاوه بر راحتی در کنترل کلیه تجهیزات برقی از یکسو ، از سوی دیگر در کاهش مصرف انرژی نقش به سزایی دارد که به این علت امروزه هوشمند سازی در واحدهای مسکونی بسیار فراگیر شده است

اطلاعات بیشتر

هوشمندسازی پارکینگ

در سیستم هوشمند پارکینگ با به کارگیری امکانات پیشرفته و هوشمند از جمله راهنمایی پارک خودروها و اعلام ظرفیت باقیمانده و وجود حسگرهای تشخیص خودرو نظم بیشتر همراه با آسایش ، امنیت و رفاه برای کاربران عزیز فراهم کرده است

اطلاعات بیشتر

هوشمندسازی موتورخانه

هوشمند سازی ساختمان به دلیل بالا بردن آسایش و راحتی کار و هم از نظر کاهش مصرف انرژی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته در این میان هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی نقش بیشتری در کاهش مصرف انرژی در ساختمان هوشمند را ایفا می کند.

اطلاعات بیشتر

هوشمندسازی ساختمان اداری

هوشمندسازی ساختمان امروزه نقش مهمی در کاهش مصرف انرژی را به همراه دارد به همین خاطر این موضوع مورد توجه ساختمان های اداری قرار گرفته است . در ساختمان های اداری جدید با بهره گیری از تکنولوژی مدرن سیستم های الکتریکی منطبق با استاندارد BMS ، بالاترین ضریب آسودگی و ایمنی را با در نظر گرفتن مبحث هزینه ، تضمین می نماید .

اطلاعات بیشتر

BMS

منظور از اجزا، اتوماسیون خانگی کلیه تجهیزات، سیستم­های ارتباطی و نرم­ افزارهایی که جهت کنترل هوشمند وسایل مختلف موجود در ساختمان مورد استفاده قرار می­ گردد می باشد.

اطلاعات بیشتر